Hanif Gıda 100% Doğal

Hanif Food-Kalite Politikası

Kalitemize Olan Güvenin İfadesi: Koşulsuz İade Garantisi

 

 

 

Baharat üretiminin en önemli unsurlarının başında olan kalite; HANİF FOOD ürünlerinde, üretimi ve dağıtımına kadar her alanda uygulanan bir dizi kalite kontrol sistemiyle sağlanır.

HANİF markalı ürünler, en son teknolojiye sahip modern tesislerde, hijyenik bir ortamda, gıda mühendisleri kontrolünde IS0 9001:2015, ISO 22000:2005, T.S.E. TÜRK GIDA KODEKSİ Baharat tebliğine uygun olarak üretilmektedir.

Düşük teknoloji ve elverişsiz ortamlarda yapılan üretim, baharat ve gıda açısından zararlı küf oluşumuna (Aflatoksin vs.) yol açabileceği gibi, toplanma sırasında da karışmış olan zehirli bitkiler, taş, kum ve yabancı cisimler ayırt edilmeden üretilirse insan sağlığını önemli ölçüde tehdit eder.

HANİF FOOF, ürünlerine ve kendine olan güvenini KOŞULSUZ İADE GARANTİSİ uygulamasıyla göstermektedir. HANİF FOOD; tüketicisinin memnun kalmadığı ürünleri, kendisine bildirildikten sonraki 24 saat içerisinde yenisiyle değiştirir ya da ürünün parasını iade eder.

Tüketicilerinin markasına duyduğu güven ve memnuniyetin farkında olan HANİF FOOD, tüm paketlerinde daima aynı kaliteli lezzeti bulacağınız, sürprize yer vermeyen ürünleriyle bu güveni bundan sonra da sürdürecektir.

 

 

 

Her yerde ara

Tüm Ürünler

Hanif Food
5DK içinde yanıt verir
Hanif Food
Merhabalar 👋

Nasıl yardımcı olabiliriz?
12:08
Sohbete Başla